Bestuursleden van de Vereniging organisatie van zeehavenexpediteurs en internationale dienstverleners

Don van Riel

Functie:

Directeur: Trimodal Europe B.V.

Naam:

Don van Riel

Adres:

Postbus 284, 3190 AG Hoogvliet-Rotterdam - don.van.riel@trimodal-europe.nl

Email:

voorzitter@bze-forwarders.com

Telefoon:

010 2310234
Pim van Rossenberg

Functie:

Mr. - Van Rossenberg Advocaten

Naam:

Pim van Rossenberg

Adres:

Postbus 34071, 3005 GB Rotterdam - rossenberg@vrlaw.nl

Email:

secretaris@bze-forwarders.com

Telefoon:

010-2053640
Daan van Leeuwen

Functie:

Bestuur / Finance

Naam:

Daan van Leeuwen

Adres:

De Blikken 6, 4731 WK Oudenbosch - daan1303@icloud.com

Email:

finance@bze-forwarders.com

Telefoon:

06-53366865
Hans de Visser

Functie:

Directeur Dutch Freight Services B.V.

Naam:

Hans de Visser

Adres:

Hoefsmidstraat 41, 3194 AA Rotterdam-Hoogvliet

Email:

hans.de.visser@dutchfreight.nl

Telefoon:

010-2962800
Cor van Maurik

Functie:

Directeur BRR Schadeverzekeringen B.V.

Naam:

Cor van Maurik

Adres:

Postbus 35033, 3005 DA Rotterdam

Email:

corvanmaurik@brrgroup.nl

Telefoon:

010-2865933
Joey de Groot

Functie:

Export Manager - Embassy Freight Rotterdam B.V.

Naam:

Joey de Groot

Adres:

George Stephensonweg 25, 3133 KJ Vlaardingen

Email:

j.degroot@embassylogistics.nl

Telefoon:

010-5933333
Mario van Herwaarden

Functie:

Directeur European Customs Support B.V.

Naam:

Mario van Herwaarden

Adres:

Plaza 6, 4782 SK Moerdijk

Email:

m.vanherwaarden@ecsupport.eu

Telefoon:

0168-3931127
Daniel den Outer

Functie:

Directeur

Naam:

Daniel den Outer

Adres:

Shannonweg 15, 3197 LG Rotterdam-Botlek

Email:

daniel.denouter@rotterdamlogistics.nl

Telefoon:

010 3103405
Arthur Dolk

Functie:

Mr. - D E C K advocaten

Naam:

Arthur Dolk

Adres:

De Ruijterkade 107 III, 1011 AB Amsterdam

Email:

dolk@deckadvocaten.nl

Telefoon:

020-2384941
Sabine Quirein

Functie:

Secretariaat BZE Forwarders

Naam:

Sabine Quirein

Adres:

Postbus 33206, 3005 EE Rotterdam

Email:

secretariaat@bze-forwarders.com

Telefoon:

06-22929858